ToP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ToP Hráči
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Convertor bitevních zpráv - návod

Goto down 
AutorSpráva
Mandant
Admin
Admin
Mandant


Počet príspevkov : 8
Registration date : 11.02.2009

Convertor bitevních zpráv - návod Empty
OdoslaťPredmet: Convertor bitevních zpráv - návod   Convertor bitevních zpráv - návod EmptyŠt február 12, 2009 4:18 pm

Mám pěkný vyhraný souboj a chci se s ním podělit s ostatními v síni slávy nebo v bitevních zprávách a nevím jak na to.

1. ve zprávách ve hře mám zprávu o souboji
2. pokud jsem vytěžil DF po boji, tak i těžební zprávu

3. otevřu si online convertor http://crconv.vafan.se/
4. vyberu Language czech a potvrdím
5. vyberu si a potvrdím SKIN
5a. nebo si udělám vlastní změnou barev a co chci aby se ve zprávě zobrazovalo a tento si můžu uložit pod svým heslem a dodatečně upravovat
5b. Přesně zde: "Distance" jsou většinou 3 tečky (...) tak za nimi udělám ještě jednu mezeru, kvůli odstranění chyby níže popsané (správně nám to pak zobrazuje na řádku počet lodí
6. zkopíruji celou bitevní zprávu do okýnka convertoru "CombatReport"
7. pokud mám zkopíruji zprávu z těžby DF do okýnka conventoru "HarvestReport"
8. kliknu na --convert--
9. ve fóru OGAME si najedu na síň slávy nebo do bitevních zpráv a založím NOVÉ TÉMA
10. v okýnku convertoru "Result:" zkopíruji vše co tam je a vložím to do fora OGAME v předtím otevřeném novém tématu.
11. zmáčknu "Založit nové vlákno" (nezapomenu vyplnit hlavičku vlákna)

Tímto máme bitevní zprávu vloženu do fora OGAME

P.S. convertor v některých skinech dělá ve výsledku chyby, jak je odstraním?

a) Když je v reportu název lodi a za ní 3 tečky a počet ks (např. Křižník...3), tak za (nebo před) třema tečkama uděláme jednu mezeru a máme jednu chybu odstraněnu (lze si to přednastavit ve vlastním skinu a uložit, při dalším vkládání BZ z convertoru se již chyby neopakují)
b) u dalších chyb někdy stačí text mezi závorkami dělat také mezeru
c) někdo by chtěl aby mu to ukazovalo i to, že byl stvořen měsíc a jaká šance na něj byla. Tak to musí udělat bohužel ručně

Prevzaté z Ogame.cz
Návrat hore Goto down
https://topplayers.slovakforum.net
 
Convertor bitevních zpráv - návod
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ToP :: Novinky :: Návody-
Prejdi na: